Turnaje a akce na tento týden

Akce na našem hřišti tento týden:

SOBOTA 26.5. 

ČGK TOUR 2018 BY MERCEDES

Hraje se podle Pravidel golfu, podle Soutěžního řádu České golfové federace a místních pravidel hřiště. E-cart nejsou povoleny. Zařízení pro měření vzdálenosti jsou povolena. V případě, že nastane situace kdy ve druhé, nebo ve třetí HCP kategorii, bude přihlášeno méně než 5 hráčů, bude tato kategorie zrušena a hráči budou přesunuti do kategorie vyšší.

postupný start od 9:00

Hrací poplatky: green fee 500 Kč (lze čerpat z volného hracího limitu členství v ČGK 2018 nebo hradit v hotovosti v den turnaje) + startovné 300 Kč. Nelze platit platební kartou! Členové klubu Golf Club Liberec -  Machnín, hradí pouze startovné. Věcné ceny od partnera turnaje společnosti MERCEDES.

Přihlášení ZDE

NEDĚLE 27.5.

Golfovekupony.cz Open2018

Otevřený turnaj pro golfisty všech výkonnostních kategorii.Ceny pro vítěze na 1.-3. místě ve dvou kategoriích a vítěz začátečnické kategorie. (poháry,vína od Foltýn Wine,golfové zboží, vstupenky do divadla Na Zábradlí, golfové pojištění Golfplan, volná fee na zajímavá hřiště , Sphere card Golf, atd.) Ceny pro vítěze vložených soutěží Longest Drive a Nearest to the Pin

postupný start od 10:00

FEE 500,- plus zapsání výsledku 50,-, startovné 500,-. Členové domácího klubu a ČGK v limitu platí jen startovné a zapsání výsledku. Všichni hráči obdrží zdarma Golfové kupony 2za1 v hodnotě 299,-kč.

Přihlášení ZDE