Akce a turnaje na tento týden

Sezóna 2021 je u konce, hřiště i driving necháváme otevřené, dokud to počasí umožní. Pamatujte jen, že pokud bude mrznout, nevstupujte na hřiště.

Restauraci i recepci necháváme již uzavřenou, budete-li cokoliv potřebovat (Vánoční dárky, vouchery...)tak se prosím ozvěte na naše telefonné číslo 482772711.

Využijte přes zimu otevřeného indoor golfu na Masarykově ulici, který je letos rozšířen o badmintonové kurty - rezervace ZDE

Pokud budete chtít opět objednat cokoliv z GARMINu, napište svůj požadavek na náš mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., zkusím opět zařídít lepší cenu.

Mějte se fajn Míra Zapotil

Přijďte si zahrát nebo vyzkoušet GOLF

564372170

Kdy jindy než přes prázdniny jít na golf? Zkušení hráči nás už znají, VY ostatní se nestyďte a přijďte si golf vyzkoušet. Nepotřebudete k tomu nic jiného, než sportovní obuv - vše ostatní Vám zapůjčíme.

Uvidíte, jestli Vás to chytne a půjde Vám to jako hráčům, které vídáte v televizi, a pokud se úplně nezadaří, svou náladu si určitě spravíte v naší pohodové restauraci s dobrým domácím jídlem :)

Těšíme se na Vás

Míra Zapotil