POHODOVÝ TURNAJ - JARNÍ STABLEFORD

POHODOVÝ TURNAJ - JARNÍ STABLEFORD
13 duben 2024
Vítejte na největším a nejprestižnějším golfovém turnaji v naší oblasti! XYZ Open 2023 přináší vzrušující soutěžní prostředí a nezapomenutelné zážitky pro profesionální golfisty, amatéry a fanoušky tohoto elegantního sportu.

Naše událost se koná na úchvatném hřišti XYZ Golf Club, které je známé svými krásnými panoramatickými výhledy a náročnými jamkami. Toto hřiště poskytuje perfektní prostředí pro soutěžní golf a zároveň nabízí jedinečný zážitek pro všechny účastníky.

XYZ Open 2023 je otevřen pro profesionální hráče, kteří se rozhodli přijít a ukázat své dovednosti v boji o titul šampiona. Vítáme také amatéry, kteří chtějí zdokonalit svou hru a zároveň si užít soutěžení ve skvělé atmosféře. V obou kategoriích jsou připraveny atraktivní ceny pro nejlepší hráče.

Turnaj se skládá z několika kol, ve kterých hráči budou soutěžit o postup do finálového kola a o celkové umístění. Naše pravidla jsou založena na fair play a respektu ke sportovnímu duchu golfu. Chceme, aby každý hráč zažil nejen soutěžní atmosféru, ale také přátelskou a pohostinnou atmosféru naší události.

XYZ Open 2023 není pouze o soutěžení, ale také o propojování golfistů, sdílení zkušeností a vytváření nových přátelství. Naše akce nabízí možnost setkávat se s profesionály, získávat od nich rady a tipy a sdílet vášně pro tento nádherný sport.

Naše událost je otevřena také fanouškům golfu, kteří chtějí sledovat špičkovou soutěž a povzbuzovat hráče. Nabízíme přístupné tribuny a atraktivní zóny pro fanoušky, kde si můžete vychutnat nejlepší momenty turnaje a sledovat souboje na živých jamkách.